Briljant Baby Winterslaapzak Katoen Art - picante
Merk:
Briljant
Hoofdafbeelding
Klik om de afbeelding op volledig scherm te bekijken
calcActive())">
12%
korting
Vanaf
19,95
17,50
Bezorgdatum berekenen...
Op voorraad
- Klantbeoordeling 4.68/5
- Betrouwbare verzending
- Gratis retourneren binnen 30 dagen m.u.v matrassen en boxsprings
- Gratis af te halen bij 9 winkels
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365Beschrijving
Meer informatie
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Antiallergisch | Nee |
| Merk | Briljant |
| Materiaal | 100% katoen |
| Wasbaar | Ja op 40 graden (bekijk altijd het wasvoorschrift) |
| Kwaliteit | Hoogwaardig katoen |
| Strijkvrij | Ja |
| Geschikt voor droger | ja (drogen op een lage temperatuur) |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Speciaal voor kinderen | Kinder Slaapzak |
| Dessin / stijl | Grafisch |
| Verpakking breedte | 27cm |
| Verpakking hoogte | 7cm |
| Verpakking lengte | 26cm |
Schrijf uw eigen review
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365