Zo Home Dekbedovertrek Katoen Sade - lila 240x200/220cm
Beperkte voorraad (nog 4)
- Klantbeoordeling 4.68/5
- Betrouwbare verzending
- Gratis retourneren binnen 30 dagen m.u.v matrassen en boxsprings
- Gratis af te halen bij 9 winkels
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365Beschrijving
Het Sade dekbedovertrek van Zo!Home is gemaakt van 100% hoogwaardige soft finish katoen. Deze zachte en soepele stof voelt comfortabel aan en zorgt voor een goede nachtrust, terwijl het je slaapkamer een stijlvolle en luxueuze uitstraling geeft.
De katoensoort voelt koel aan in de zomer en is prettig om onder te slapen. Het overtrek is voorzien van een dubbele doorlopende instopstrook, waardoor het ook geschikt is voor extra lange dekbedden. Bijpassende kussenslopen worden meegeleverd.
- Gemaakt van 100% soft finish katoen
- Zacht, soepel en comfortabel
- Koel en ademend, ideaal voor de zomer
- Voorzien van dubbele doorlopende instopstrook
- Inclusief bijpassende kussenslopen
- Stijlvol en luxueus design
Meer informatie
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Productsoort | Dekbedovertrek |
| Merk | ZoHome |
| Materiaal | 100% katoen |
| Wasbaar | Ja op 40 graden (bekijk altijd het wasvoorschrift) |
| Kwaliteit | Hoogwaardig katoen |
| Sloop | 2 bijpassende 60x70 kussenslopen |
| Geschikt voor droger | ja drogen op lage temperatuur (eerste keer niet) |
| Maatvoering | Lits-jumeaux |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Type instopstrook | Instopstrook over de gehele breedte |
| Dessin / stijl | Natuurlijk |
| Verpakking breedte | 27cm |
| Verpakking hoogte | 5cm |
| Verpakking lengte | 38cm |
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365