Heckett Lane Dekbedovertrek Katoen Satijn Vale - windy grey 260x200/220cm
Beperkte voorraad (nog 3)
- Klantbeoordeling 4.68/5
- Betrouwbare verzending
- Gratis retourneren binnen 30 dagen m.u.v matrassen en boxsprings
- Gratis af te halen bij 9 winkels
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365Beschrijving
Het Heckett Lane dekbedovertrek Vale in Windy Grey heeft een dubbelzijdige print, zodat je het overtrek kunt omdraaien en telkens van een andere look kunt genieten. Het katoen-satijn voelt heerlijk zacht en comfortabel aan, terwijl de satijnbinding het overtrek glad en luxe maakt.
Dankzij de hoogwaardige verftechniek blijven de kleuren lang mooi en kleurecht. Met een instopstrook van 40 cm past het overtrek ook op extra hoge matrassen.
- Gemaakt van 100% katoen-satijn
- Dubbelzijdig bedrukte print
- Zacht en glad door satijnbinding
- Kleurecht door hoogwaardige verving
- Instopstrook van 40 cm, geschikt voor hoge matrassen
- Wasbaar en geschikt voor de droger op lage temperatuur
Meer informatie
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Productsoort | Dekbedovertrek |
| Merk | Heckett Lane |
| Materiaal | 100% katoen |
| Weeftechniek | Satijn binding |
| Wasbaar | Ja op 40 graden (bekijk altijd het wasvoorschrift) |
| Kwaliteit | Katoen Satijn |
| Strijkvrij | Ja |
| Sloop | 2 bijpassende 60x70 kussenslopen |
| Geschikt voor droger | ja drogen op lage temperatuur (eerste keer niet) |
| Maatvoering | Lits-jumeaux extra breed |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Type instopstrook | Dubbele doorlopende Instopstrook over gehele breedte |
| Dessin / stijl | Natuurlijk |
| Verpakking breedte | 27cm |
| Verpakking hoogte | 5cm |
| Verpakking lengte | 38cm |
| Certificaten | BCI, SCI, EU-Ecolabel, GOTS, Green-Dot, OEKO-TEX-100, OEKO-TEX-Green, REACH, SA8000 |
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365