Dutch House Bidetmat Caen - grey 60x60cm
Merk:
Dutch House
Hoofdafbeelding
Klik om de afbeelding op volledig scherm te bekijken
calcActive())">
46%
korting
24,95
13,50
Bezorgdatum berekenen...
Op voorraad
- Klantbeoordeling 4.68/5
- Betrouwbare verzending
- Gratis retourneren binnen 30 dagen m.u.v matrassen en boxsprings
- Gratis af te halen bij 9 winkels
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365Beschrijving
Stijl in alle eenvoud. De Dutch House Caen bidetmat is uitgevoerd in effen grijs en past moeiteloos bij elke badkamerinrichting. Zacht, comfortabel en perfect voor bij een bidet of hangend toilet.
Een rustige basis met maximaal comfort.
Specificaties:
- Bidetmat 60x60 cm
- Effen grijs voor een strakke, moderne uitstraling
- Zacht en absorberend microvezel
- Wasbaar op 40 graden (niet geschikt voor de droger)
- Combineer met de bad- en toiletmat voor een compleet geheel
Meer informatie
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Antiallergisch | Ja |
| Merk | Dutch House |
| Materiaal | 100% Microvezel |
| Wasbaar | Ja, op 30 graden machinewas fijn/beperkt |
| Kwaliteit | Microvezel |
| Strijkvrij | Ja |
| Geschikt voor droger | nee |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Type badgoed | Badmat |
| Dessin / stijl | Uni / Effen |
| Verpakking breedte | 60cm |
| Verpakking hoogte | 3cm |
| Verpakking lengte | 60cm |
Schrijf uw eigen review
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365