Elegance Topper Molton Hoeslaken Stretch - 160x210/220cm
Uitverkocht
- Klantbeoordeling 4.69/5
- Betrouwbare verzending
- Gratis retourneren binnen 30 dagen m.u.v matrassen en boxsprings
- Gratis af te halen bij 9 winkels
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365Beschrijving
Uw topdek- of oplegmatras is goed beschermd met dit Elegance Molton topper hoeslaken. Dit hoeslaken is vervaardigd uit 80% katoen en 20% polyester. Dankzij de stof is het hoeslaken absorberend en ventilerend. Het hoeslaken is gebreid en kan gemakkelijk en strak om uw topmatras heen getrokken worden.
Echt een kwaliteit molton hoeslaken dat geschikt is voor topmatrassen tot 12cm., maar tevens ook geschikt voor matrassen tot 25cm. Deze molton topper + molton hoeslaken is rondom voorzien van elastiek, waardoor het dus mooi aansluit op uw matras of oplegmatras.
Kenmerken
•Gebreide stretchstof
•Wasbaar op 40 graden (kijk altijd naar het wasvoorschrift)
•Antiallergisch materiaal, maar niet bestand tegen huisstofmijt
•Materiaal: 80% katoen en 20% polyester
Kwaliteit: 180 gr/m2
Elegance
Elegance richt zich op zowel volwassenen als kinderen en biedt een ruime keus in onder andere lakens, hoeslakens en dekbedovertrekken. De producten van Elegance zijn vervaardigd uit de beste materialen en garanderen dan ook optimaal comfort en gebruiksgemak.
Meer informatie
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Productsoort | Topper hoeslaken |
| Antiallergisch | Ja |
| Merk | Elegance |
| Materiaal | 80% katoen en 20% polyester |
| Hoekhoogte | 30cm |
| Wasbaar | Ja op 40 graden (bekijk altijd het wasvoorschrift) |
| Kwaliteit | Gebreide stretch stof |
| Strijkvrij | Ja |
| Matrashoogte | Tot 25cm |
| Geschikt voor droger | ja drogen op lage temperatuur (eerste keer niet) |
| Minimale matrasdikte | 6cm |
| Maximale matrasdikte | 25cm |
| Maatvoering | Lits-jumeaux |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Type matrasbeschermer | Topper |
| Verpakking breedte | 25cm |
| Verpakking hoogte | 8cm |
| Verpakking lengte | 35cm |
Heb je een vraag over dit product?
Wij staan klaar om het juiste product voor u te vinden!
0174-297365